Telefon
WhatsApp

FilmseverTÜRK

Cengiz TÜRKYILMAZ

13433060659

cengizturkyilmaz1453@gmail.com

İzmir

Kemalpasa

TURAN

151 Görüntülenme

Ekonomik şartlardan dolayı sinemaya gidemeyen Türk gençleri ile bazı Türk illerinde hâlen sinema salonlarının bile olmaması veya olsa da her filmin her şehre gelmemesi, sayesinde Türkler çevrim içi film izleme arayışına girmiştir. Çevrimiçi film izlemek ise gelişen ağ hızları ve bilgisayar teknolojisiyle eskiye nazaran çok daha kolay olmuştur. Günümüzde akşamları vakit geçirmek için artık eskisi kadar televizyon izlemeye veya sinema gitmeye ihtiyacınız yoktur. İster telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan isterseniz evdeki televizyonunuzla tarayıcıya bağlanıp https://FilmseverTURK.com adresinden çevrimiçi film veya dizileri kolaylıkla izleyebilirsiniz.

film dizi arşivimizde son 10 yılın en kaliteli filmleri ağırlıklı olarak 1080p Full HD kalitededir. Hepsi özenle seçilmiş, izlemesi ve indirmesi için gerekli teknik altyapı tarafımızca sağlanmıştır. Film izleme sayfaları arasında 1080p Full HD yapıp bu kalitede izleme olanığını sağlayan en yararlı sayfalardan biriyiz. Filmlerimizi ağ hızınıza göre dilediğiniz kalitede izleyebilirsiniz. Dizi ve film izlemenin yanı sıra sayfamızda sevilen Türk dizileri, Kore dizileri, yabancı diziler ve çizgi dizilerimizde mevcuttur. Sayfamızdaki yayınların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Çoğu film sayfasından farklı olarak ülkemizde hiç gösterime girmeyen veya hiç bir şekilde Türkçe altyazısı olmayan filmleri de, çeviri ekibimizle beraber Türkçe altyazı hazırlayıp Türklerin izlemesini sağlıyoruz. İçerikleri en iyi şekilde izlemeniz çalışmaktayız. Reklamsız yazılımsız bedava, film veya diziyi sayfamızdan kolayca izleyebilirsiniz.

Kaliteli yapımları Türk seslendirmeli ve Türk altyazılı olarak yayınlıyor, bazı çizgi dizileri giriş çıkış müziklerini kesip filmmiş gibi birleştirerek zamanınızı kaybetmeyeceğiniz şekilde yayınlıyoruz. Yine zamanınızı iyi değerlendirmeniz için, sayfamızdaki yapımları eklemeden önce imdb puanına, kaç kişi oy kullanmış gibi belli başlı noktalara dikkat ederek seçip, ona göre karar veriyoruz. Bazen işin içinden çıkamadığımız durumlarda yapımı izleyip öyle karar veriyoruz.

Hangi içeriği izleyeceğinize karar veremeyenler için sitemizde kategorilerimiz mevcuttur. Bu sayede beğendiginiz türde bir içerikleri seçip kolayca bulabilirsiniz. Önerilen film veya diziler bölümünde önerdiğimiz filmleri, dizileri kolayca izleyebilirsiniz.

FilmseverTÜRK olarak bir filmin sinema çekiminden tutun Bluray sürümü çıkana kadar tüm sürümlerini yayınlıyoruz. Bu sayede içeriği merak eden kişiler; isterlerse sinema çekiminde, isterlerse bekleyip kaliteli olarak izleyebiliyorlar.

Yılların verdiği bilgi, deneyimle FilmseverTÜRK ailenizin film, dizi izleme sayfasıdır. Bizi tercih ettiğiniz için sağ olun. Esen kalın