Telefon
WhatsApp

Sektör Nakliyat

Ersel Irmak

05425893606

https://www.sektornakliyat.com

sektornakliyat@gmail.com

İstanbul

Kartal

Yenimahalle

125 Görüntülenme

Sektör kiralık asansör mobil asansör nakliye asansörü bina dışı asansör seyyar asansör gibi adlandırılan makinelerimiz ile İstanbul Anadolu yakasında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kartal asansör, Ümraniye asansör, Pendik asansör, Tuzla asansör, Kadıköy asansör, Çekmeköy asansör, Maltepe asansör hizmetimiz vardır. Asansörlü nakliyat için bizi arayınız veya web sitemizi ziyaret ediniz. https://www.sektornakliyat.com

İstanbul Kiralık Asansör
Sektör Asansör kiralama yaparak ağır eşyalarınız, bina içine sığmayan büyük malzemeleriniz, mobil asansörlerimiz ile kolaylıkla çıkarılabilir. 300 Kg ağırlık taşıma kapasitesi ile bina asansörlerine girmeyen eşya vb. mobilya tarzı malzemeler Dış cephe nakliyat asansörleriyle istediğiniz kata kadar uygun fiyatlarla Mobil asansör kiralama yapabilirsiniz. İstanbul anadolu yakası Kiralık Asansör, firmamız 20 yıldır bu hizmetleri müşterilere sunarak kendini geliştirmiş, İstanbul Eşya taşıma asansörü kiralama hizmeti vermektedir. İstanbul taşıma asansörü kiralama, firması anadolu yakası bir telefon uzağınızdadır.