Telefon
WhatsApp
Anneler Günü Sözleri | Mesajları
300 X 250 Reklam Alanı

İşte değerlendirebileceğiniz anneanneye duygusal sözler.

 • “Sana bu dünyada var olan hangi armağanı alırsak alalım yetmez. Sen bu dünyanın tüm güzelliklerini hak edensin, canımızsın, biriciğimizsin. Anneler Günün kutlu olsun anneannem.”
 • “Senin sevgin ve şefkatinle büyümüş olmak bu dünyanın bana en büyük hediyesi. Bu yüzden de bugün sana ne alırsak alalım yetersiz kalır. İyi ki benim anneannemsin, senin varlığın yalnızca bugün değil her gün çok kıymetli. Anneler Günün kutlu olsun biriciğimiz.”
 • “Benim üzüntümle üzülen, sevincimle sevinen canım anneannem. Yalnızca bugün değil, senin olduğun her gün benim için çok kıymetli. Anneler günün kutlu olsun, hep yanımızda ol.”
 • “Hayatımda olduğun her an için şükrettiğim, yanımda olduğun her an için ise minnettar olduğum canım anneannem. Her gün senin günün, sen bizim en kıymetlimizsin. Anneler günün kutlu olsun.”
 • “Sarılmalara doyamadığım canım anneannem; senin yanımda olduğun her gün benim için çok özel. Varlığın için her an şükrediyorum. Anneler Günün kutlu olsun.”

 

Anneler Günü’ne En Güzel Sözler

Anneanneler, gerek tecrübeleriyle gerekse de tavsiyeleriyle hepimiz için pek çok zaman yol göstericidir. Onların sevgisiyle ve şefkatiyle büyüyen herkes, hayata karşı çok daha sevgi dolu ve şefkatle bakar.

 

en-yeni-anneler-gunu-mesajlari-muhiku-blog

 

Malum Anneler Günü’ne az bir zaman kaldı. Anneler Günü denince de elbette ki yalnızca kıymetli anneler akla gelmez. Size annelik yapan anneanneniz de bu özel günde bir çift güzel sözü hak eder. Peki sizce Anneler Günü’ne en güzel sözler nelerdir?

İşte annelere güzel sözler kısa ve öz olsun isteyenlerin değerlendirebileceği o sözler.

 • “Dünyanın en özel anneannesi, benim için yanımda olduğun her gün kutlanmalı. Birlikte olacağımız nice Anneler Günümüz olsun. Seni çok seviyorum.”
 • “Mutlu ve mutsuz her anımda yanımda olduğun, beni koşulsuz sevdiğin ve şefkatini hiç eksik etmediğin için kendimi çok şanslı hissediyorum. Birlikte olacağımız her gün katlanarak çoğalsın, Anneler Günün kutlu olsun.”
 • “Anneler Günün kutlu olsun canım anneannem. Seninle geçirdiğim her an için şükrediyorum ve birlikte geçirdiğimiz her an için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hep birlikte geçireceğimiz daha nice Anneler Günlerine.”
 • “Hayatımın en büyük şansı, şefkat dolu, merhamet dolu canım anneannem. Senin olduğun her gün benim için çok özel. Bu Anneler Günü’nde de hep birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Neşemiz her geçen yıl katlanarak çoğalsın, seni çok seviyorum.”
 • “Sen benim neşem, ilham kaynağım, huzurum, en büyük şansımsın. İyi ki benim anneannemsin ve iyi ki hep yanımdasın. Anneler Günün kutlu olsun, hep bizimle ol.”
 • “Bu dünyanın en tatlı, en güzel, en şefkatli anneannesi olduğun için çok teşekkür ederim. Varlığını hissetmek ve senden daime bir şeyler öğrenmek benim için çok kıymetli. Anneler Günün kutlu olsun, seni seviyorum.”

Bu birbirinden anlamlı ve sevgi dolu sözlerle anneannenizin kalbine dokunacağınızdan şüpheniz olmasın.

Torundan Anneanneye Güzel Sözler

 

annelere-hediye-ne-alinir

 

Hepimizin bildiği gibi anneanne ve torun arasında çok özel bir bağ vardır. Aradaki bu bağ özellikle çocukların sevgi ve şefkat dolu şekilde yetişmelerinde oldukça büyük öneme sahiptir.

Hal böyle olunca da Anneler Günü’nün önemi yalnızca anneler için önemli değil, aynı zamanda anneanneler için de bir o kadar büyüktür. Eğer sizin de şefkat dolu, yumuşak yanaklı, çok tatlı bir anneanneniz varsa onu bu Anneler Günü’nde anlamlı bir sözle mutlu edebilirsiniz. Böylece kıymetli anneannenizin kalbine dokunabilirsiniz.

Anneannenize Anneler Günü için ne yazabilirim diye düşünüyor fakat istediğiniz gibi bir söz bulamıyorsanız içeriğimizin devamında sizlerle paylaştığımız sözleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle anneanneye güzel sözler kısa olsun diyenlerdenseniz bu sevgi dolu sözler tam size göre.

 • “Evimizin biricik neşe kaynağı, dünyanın en tatlı anneannesi! Anneler Günün kutlu olsun, neşemiz ve sevgimiz hep katlanarak çoğalsın.”
 • “Hayatımda gördüğüm en şefkat ve sevgi dolu anneanne sensin. İyi ki benim anneannemsin. Anneler Günün kutlu olsun.”
 • “Bir anneanneden çok daha fazlası olan canım anneannem. Seninle tamamlanıyor, sevmeyi senden öğreniyorum. Dünyanın en şanslı torunuyum ve seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.”
 • “Dünyadaki tüm güzellikleri, mutlulukları ve huzuru senin için diliyorum. Anneanneden çok daha ötesi olduğun ve bana gerçek sevgiyi öğrettiğin için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!”
 • “Bana kendimi tanıma fırsatı verdiğin ve bir anneanneden çok daha fazlasını öğrettiğin için minnettarım. Hayatımda seninle çok daha anlamlı, çok daha kıymetli. Anneler Günün kutlu olsun canım anneannem.”

Anneanneye Anneler Günü Mesajı

 

etkileyici-mesajlar

Bu Anneler Gününde anneannenizi özel ve anlamlı sözlerle mutlu etmek ister misiniz? Öyleyse sırada sizler için derlediğimiz anneanneye Anneler Günü sözleri inceleyebilirsiniz.

 

Böylece bu anlamlı sözler sayesinde kıymetli anneannenize duyduğunuz sevgiyi dile getirmenize bile gerek kalmayacak.

 • “Desteğin, sevgin ve nasihatlerinle büyüdüğüm, hayatı senden öğrendiğim için çok şanslıyım. Bir insanın sahip olabileceği en harika anneanne sensin! İyi ki benim anneannemsin. Yalnızca bugün değil, yanımda olduğun her gün çok özel. Anneler Günü’n kutlu olsun anneannem.”
 • “Bu hayattaki en büyük ilham kaynağım, yol göstericim ve neşem sensin. Yanımda olduğun her an benim için bir şükür sebebi. Anneler Günü’n kutlu olsun.”
 • “Öncelikle söyleyeceğim hiçbir söz hislerimi aktarmaya yetmese de desteğin, sevgin ve şefkatinle beni kucakladığın için minnettarım. Dünyanın en özel anneannesi Anneler Günü’n kutlu olsun.”
 • “Hayatımdaki karanlıkları aydınlığa dönüştürdüğün, şefkatinle beni sardığın ve elini omzumdan hiç çekmediğin için dünyanın en şanslı torunu benim. Bu kadar güzel bir anneanneye sahip olduğum için çok mutluyum. Benim için yanımda olduğun her gün çok özel. Anneler Günü’n kutlu olsun biricik anneannem, seni çok seviyorum.”
 • “Benim güzel anneannem, yanımda olduğun ve beni sarıp sarmaladığın her gün için sana minnettarım. Beni bu kadar güzel sevdiğin ve kol kanat gerdiğin için çok teşekkür ederim. Anneler Günü’nü en hak eden, bugünü gerçekten özel hale getiren sensin. İyi ki benim anneannemsin, Anneler Günü’n kutlu olsun.”
 • “Sen bu dünyadaki her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edensin. Bu Anneler Günü’nde de birlikte olduğumuz çok mutluyum. Birlikte geçireceğimiz nice özel günlere. Anneler Günü’n kutlu olsun.”
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 GS  Galatasaray 38 33 2 102
2 FB  Fenerbahçe 38 31 1 99
3 TS  Trabzonspor 38 21 13 67
4 İBFK  Başakşehir 38 18 13 61
5 KSM  Kasımpaşa 38 16 14 56
6 BJK  Beşiktaş 38 16 14 56
7 SVS  Sivasspor 38 14 12 54
8 ALNY  Alanyaspor 38 12 10 52
9 ÇRZ  Ç.Rizespor 38 14 16 50
10 ANT  Antalyaspor 38 12 13 49
11 GFK  Gaziantep FK 38 12 18 44
12 ADS  Adana Demir. 38 10 14 44
13 SAMS  Samsunspor 38 11 17 43
14 KYS  Kayserispor 38 11 15 42
15 HTY  Hatayspor 38 9 15 41
16 KON  Konyaspor 38 9 15 41
17 MKE  Ankaragücü 38 8 14 40
18 FKGK  Karagümrük 38 10 18 40
19 PNDK  Pendikspor 38 9 19 37
20 İST  İstanbulspor 38 4 27 16

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği